Obsługa rachunkowa
i kadrowo – płacowa przedsiębiorców

KB -TAX sp. z o. o.

Zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zajmujących się obsługą rachunkową i kadrowo – płacową przedsiębiorców.

KB -TAX sp. z o. o. jest zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zajmujących się obsługą rachunkową i kadrowo – płacową przedsiębiorców. W naszej działalności skupiamy się na kompleksowym podejściu do każdego Klienta.

W związku ze stałą współpracą z kancelariami prawnymi oraz doradcami podatkowymi nasze usługi obejmują wszystkie aspekty działalności gospodarczej. Począwszy od zakładania działalności gospodarczej, w tym w ramach jednoosobowej działalności jak i spółek prawa handlowego jak również bieżącej działalności naszych Klientów.

Dzięki bogatej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów oraz zapewniamy skuteczną i profesjonalną obsługę. Świadcząc usługi kierujemy się zasadami indywidualnej i rzetelnej współpracy z każdym Klientem oraz innowacyjnym podejściem do każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zagadnienia. Co skutkuje zwiększającym się gronem ufających nam i zadowolonych z naszych usług Klientów.

SKUTECZNA PROFESJONALNA OBSŁUGA